• Bez kategorii

W czasie ferii albo wakacji dzieci nie mogą siedzieć w mieszkaniu – trzeba coś im zorganizować

Smyki mają niespożytą energię. Kiedy mamy długie wolne w szkole, to rodzice muszą w jakiś sposób zająć im dzień, aby się nie nudziły.
Spora część polskich osesków w czasie ferii oraz wakacji wyjeżdża z domu.

hobby
komputer

Autor: PSP
Zimą jadą w góry, aby móc szaleć na nartach, a latem zwykle wybierają się nad Bałtyk lub gdzieś zagranicę, żeby przyjemnie spędzać kilkanaście dni na plaży. Jednak wakacje ciągną się około 8 tygodni, a nie każdego opiekuna stać na to, aby na tak długi czas wysłać oseska na kolonie. Także nie każde dziecko posiada dziadków na wsi, gdzie mogłoby rozrabiać całymi dniami w letnie miesiące. Poza tym, niektórzy dziadkowie są wciąż dość młodzi i nadal mają pracę. Cóż wówczas zrobić ze smykiem, który nie może przecież sam siedzieć w mieszkaniu, kiedy dorośli muszą pójść do biura. Dobrym rozwiązaniem są półkolonie. To rewelacyjny sposób na to, by nasz berbeć miał sposobność się czym zająć. Będzie mógł aktywnie oraz twórczo spożytkować swoją energię. Półkolonia jest rzecz jasna odpłatna, ale nie są to duże sumy. Za to będziemy pewni, że nasze dziecko jest bezpieczne, ponieważ jest pod bacznym okiem nauczycieli. Oprócz tego, pozytywem jest to, że nie będą miały czasu, by siedzieć przed telewizorem albo laptopem. Półkolonie zawsze mają bardzo aktywny plan dnia.

dzieci chodzą na basen, wybierają na zajęcia do muzeów, uczą się na przykład podstaw aikido oraz mają lekcje śpiewu. Dla duże łóżko młodzieżowe każdego coś miłego. Na dodatek maluch będzie wśród znajomych, zatem z pewnością będzie mu się tam podobało.

Możesz również polubić…