• Bez kategorii

Pomoc prawna świadczona przez fachowców w stolicy Dolnego Śląska

Kancelaria prawna „LEXPERTS” jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy porady prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz międzynarodowymi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna firm, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla firm, oraz usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Biznesmen

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Działamy w obszarze prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP.

Przejdź do wpisu autora, jeśli zaciekawiły Cię wiadomości zawarte w tym artykule. Tam wyszukasz o wiele więcej szczegółów.

Oferujemy pomoc prawną w obszarze prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współpracują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z obszaru Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie (partnerzy kancelarii). W naszej kancelarii fachowej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik.

To super, że masz ochotę uzyskać większą ilość danych na to zagadnienie. Wówczas przejdź do treści (https://www.traple.pl/2021/02/08/brexit-a-rodo-ochrona-danych-po-wyjsciu-wielkiej-brytanii-z-ue/), a dowiesz się rozmaitych wiadomości i uzyskasz wiedzę na bardzo dużo tematów.

Zespół kancelarii tworzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jeżeli zainteresowani są Państwo ofertą doradztwa i obsługi prawnej dla firm zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.Dodatkowe informacje o tym jak funkcjonuje kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz dokładne warunki świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu w serwisie internetowym lexperts.pl/.

You may also like...