Tagged: prawo

prawo

Pomoc prawna świadczona przez fachowców w stolicy Dolnego Śląska

Kancelaria prawna „LEXPERTS” jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy doradztwo prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także międzynarodowymi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna firm, wszelkiego typu inna pomoc prawna dla przedsiębiorstw, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Karmienie piersią a stosowanie nowoczesnych wynalazków -dowiadujemy się co wybrać?

Od jakiegoś czasu, w związku z pojawieniem się nowych trendów dotyczących wychowywania dziecka, bardzo dyskusyjnym tematem jest karmienie piersią. Jest to coś, co towarzyszy matkom od tysięcy lat, jednakże to właśnie teraz prowadzi się tak wiele dyskusji na temat tego, w jaki sposób, jak długo oraz gdzie należy, a gdzie bezwzględnie nie należy karmić piersią naszego malucha.

Gdy pracownik zacznie chorować – jakie podjąć czynności

W dzisiejszych czasach każdy stara się sporo czasu spędzić w pracy, bo wszyscy chcielibyśmy godnie żyć. Nie jest to proste, bo powinniśmy w jakiś sposób balansować między często niezbędnymi nadgodzinami, a udanym życiem w zaciszu domowym. Dlatego często ludzie mają ogromny stres, a to ma wpływ na słabszą wydolność organizmu, co z kolei wiąże się z tym, że ludzie, których zatrudniamy idą na chorobowe.

Skuteczne obliczanie ile wyniesie uposażenie netto

Jedną z podstawowych zasad prawa cywilnego jest reguła, że nie powinny mieć miejsca zobowiązania bezterminowe o charakterze ciągłym, jakie obligują strony na zawsze i wcale nie wygasają. Chodzi tu głównie o umowy najmu, ajencji, leasingu, rachunku w banku, współpracy, o świadczenie usług.