Tagged: Adwokat

Adwokat

Pomoc prawna świadczona przez fachowców w stolicy Dolnego Śląska

Kancelaria prawna „LEXPERTS” specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz niuansach prawa polsko-niemieckiego.Proponujemy doradztwo prawne wysokiej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna firm, różnego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Usługi prawne – prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo niemieckie

Nasze specjalizacje obejmują prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy, prawo środowiska oraz prawo chemiczne, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo europejskie. Nie chodzi tu nawet o żadne bardzo trudne sytuacje; nierzadko dochodzi do tego, że nawet załatwienie pozornie prostej sprawy natury prawnej sprawia nam spore problemy.

Jak zostać prawnikiem?

Kancelarie prawne od czasu do czasu są potrzebne każdemu. Nigdy nie wiemy bowiem, z jakiego typu sprawami będziemy się borykać. W niełatwych a także skomplikowanych przepisach prawnych zdecydowanie warto zdecydować się na wsparcie profesjonalistów. A te jak wiadomo, czasem chodzą po ludziach.