• Bez kategorii

Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Zakup wózka dla swojego dziecka to bardzo ważna sprawa dla młodych rodziców. Na rynku istnieje ich kilka typów i w zależności od oczekiwań zdecydować się oni mogą na wózek z głęboką gondolą lub głęboko-spacerowy.

Autor: Espiro
Wybierając głęboki wózek należy mieć świadomość tego, że po kilku miesiącach trzeba będzie zakupić drugi, spacerowy. Z kolei modele spacerowo głębokie początkowo służą jako wózek głęboki, a po pewnym czasie, po zamontowaniu siedziska, jako wygodna spacerówka.

Do chętnie wybieranych z rodziny wózków głęboko-spacerowych zalicza się Wózek Maxi-Cosi Mura 4 Total Black Głęboko spacerowy. Renomowany producent, solidna konstrukcja i atrakcyjna cena to bez wątpienia bardzo duże zalety tego właśnie modelu. Posiada on duże skrętne koła zapewniające bezpieczne jeżdżeniei duży komfort dla niemowlaka, wygodną gondolę i wymienne siedzenie w spacerowej wersji. Wózek Maxi-Cosi Elea Intense Red Głęboko Spacerowy to kolejny, cieszący się sporą popularnością egzemplarz z tej rodziny wózków. Tak samo jak wcześniej opisywany ten również posiada wymienne siedzenie, a dodatkowo cechuje się wygodą oraz komfortem.

Wózki spacerowo-głębokie są ciekawą propozycją dla młodych rodziców, lecz sporo z nich decyduje się jednak na zakup najpierw wózka głębokiego, a następnie spacerówki. Z kolei dla nich interesującą propozycją może być Maclaren. Niewielki, zwarty a przy tym wygodny i wyposażony w praktycznie wszystkie przydatne udogodnienia jest jednym z lepiej sprzedających się wózków. Odmienną kolorystykę ma Maclaren, on także jest popularny i wielu rodziców się na niego decyduje. Ogromną zaletą wymienionych wyżej wózków jest niska waga i niewielkie rozmiary po złożeniu, przez co łatwo je przewieźć.

Jeżeli zaprezentowane tutaj materiały są według Ciebie absorbujące, kliknij tu, gdyż w danym serwisie (http://www.hotelaltus.pl/ciekawostki) także znajdziesz coś interesującego.

Będzie to miało spore znaczenie jeśli będzie trzeba wózek na przykład wynieść na drugie piętro w bloku, wtedy każdy dodatkowy kilogram wagi to spore utrudnienie dla młodych mam. Opisane powyżej modele na pewno należą do lekkich, a dodatkowo charakteryzuje je dobra jakość wykonania i dużo przydatnych funkcji w standardzie.

Możesz również polubić…