Angielski – niewątpliwie język przyszłości, który „rozpościera” przed nami mnóstwo różnorodnych możliwości.

To niewątpliwie „numer jeden” na arenie międzynarodowej, nieodzowny element naszej dzisiejszej kultury. Każdego dnia posługuje się nim ponad półtora miliarda ludzi z różnych zakątków kuli ziemskiej

pracowników

Autor: Seattle City Council
Źródło: http://www.flickr.com
Stanowi swoisty wytrych. „Otwiera” przed nami mnóstwo nowych możliwości. Nikogo nie powinno więc dziwić że rekordy popularności biją szkoła językowa Piaseczno jest tego idealnym dowodem. Tak jak inne polskie miasta. oferty tego typu ośrodków znaleźć można już nieomal wszędzie – w mediach, skrzynkach na listy, na przystankach, plakatach. Bogactwo dostępnych „opcji” niejednokrotnie przyprawia nawet o ból głowy okazując się solą w oku dla sporej części potencjalnych odbiorców przede wszystkim zaś tych, którzy dopiero zaczynają naukę języka. Pojawia się pytanie: czym kierować się przy podejmowaniu decyzji. Wiele zależy od naszych indywidualnych preferencji. Jedni lubią przyswajać wiedzę w liczniejszym gronie (gdyż wtedy czują się bardziej zmotywowani), drudzy wolą spotkania „jeden na jeden” z native speakerem.

Jeżeli interesuje Cię angielski indywidualnie Warszawa centrum miasta w szczególności to bezsprzecznie fantastyczny „adres” – http://pischool.pl/. Stolica dysponuje bowiem obszerną „siecią” wykwalifikowanych korepetytorów.

You may also like...