Co kupić dziecku pod choinkę?

Berbeć od najwcześniejszych miesięcy musi pobudzać swoją wyobraźnię i sprawności manualne.

Najefektywniej wiedza przychodzi przez rozrywkę, to od dawna znana sprawa. Idealnymi narzędziami, które będą stymulowały intelekt berbecia, są pomysłowe zabawki. W artykule opisujemy produkty znanego na całym globie amerykańskiego producenta Fisher Price. Firma ta może się pochwalić wspaniałą wieloletnią tradycją – zadebiutowała osiemdziesiąt dwa lata] temu.

szafka do pokoj dziecięcego

Autor: Gareth Saunders

Zabawki Fisher Price są niezwykle wszechstronne. W propozycjach marki można znaleźć zabawki dla bobasów w każdym wieku – od raczkujących berbeciów, po latorośle w wieku dojrzalszym. Dla tych najmłodszych maluszków wytwórca ma zabawki marki Ucz się i Śmiej. Jak pokazuje nazwa, produkty mają edukować maluszka przez rekreację. Dobrze jest podarować bobasowi taki upominek na Święta, jak chociażby Cyferkowy Telefonik, który nauczy dziecko cyferek, albo Muzyczna Skrzynka Pocztowa, przez którą zapamięta litery.

Zaciekawiły Cię informacje, które tutaj przeczytałeś w tym tekście? Jeżeli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła (placezabaw.com.pl/), a uznasz, że wszystkie wiadomości są prawdziwe.

Polecane produkty.

Fisher Price zabawki to również produkty dla większych maluchów. Marka Little People z pewnością spodoba się twojemu dziecku. Tu na przykład można znaleźć Muzyczny pociąg Zoo, który objaśni dziecku świat zwierząt. O ile masz chłopczyka, spraw mu radochę kupując samochód Policyjny, lub Wóz Strażacki – mali kawalerowie kochają całymi dniami cieszyć się takimi samochodzikami. Zobacz więcej.

Ciekawą pozycją producenta Fisher Price jest także Zebra Skoczka. To zabawka, na której dziecko może kołysać się i ujeżdżać energicznie. Taka rozrywka znakomicie stymuluje zdolności motoryczne i pozwala maluchowi wykorzystać siłę, którą w okresie rozwój ma się aż za wiele.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Zabawki mogą nauczyć dzieciaka mnóstwa rzeczy. Przykładem wielofunkcyjnego rozweselacza, który jednocześnie uczy alfabetu i cyferek, bawi ciekawymi piosenkami oraz przyucza do codziennych powinności, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Bobas może równolegle z tobą sprzątać dywany i w tym samym momencie absorbować wiedzę. Podobnie do tego wynalazku wygląda Rezolutna Kosiareczka – tu berbeć zamiast odkurzać, może pobawić się w pielęgnowanie trawnika i zdobyć parę ważnych umiejętności.