Tagged: Zespół

Zespół

W jaki sposób zaaranżować event

Event to narzędzie marketingowe pozyskujące coraz większą rzeszę sympatyków. Przedsiębiorstwa, które aranżują profesjonalne wydarzenia tego rodzaju znają wartość bezpośredniego dotarcia do swego otoczenia biznesowego, jakie realne jest dzięki organizowaniu takich przedsięwzięć. Event spełniać może przeróżne funkcje a także być środkiem do osiągania różnych celów biznesowych oraz wizerunkowych, począwszy od budowania bezpośrednich stosunków z otoczeniem, przez utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy, natomiast na realizacji celów prosprzedażowych kończąc.

Czemu należy brać udział w szkoleniach? Co dzięki temu osiągniemy? Które szkolenia korzystnie wybierać?

Szkolić się powinniśmy przez całe życie. Nigdy nie jesteśmy w stanie przyznać, iż w konkretnym momencie już jest zbyt późno, że nie warto tego robić, bo szkoda czasu, pieniędzy i w ogóle nie ma to nawet małego sensu. Wiadomo, że to niezbyt owocne myślenie, a co więcej jest w stanie być szkodliwe. Kiedy bowiem weźmiemy sobie to do serca i rzeczywiście zaniechamy dalszego rozwoju, to być może taki stan będzie już dla nas zwyczajny. Tymczasem istnieje tak wiele wyjątkowych szkoleń, jak na przykład szkolenia tpm, 6 Sigma czy lean management.

Prowadzenie biznesu – skorzystaj z oferty szkoleń

Osoba dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem stoi zazwyczaj przed sporym wyzwaniem. Ilość rozlicznych szkoleń poświeconych tematyce finansowej jest bowiem naprawdę ogromna jak również wciąż rośnie. Nieocenione może okazać się zastosowanie koncepcji Lean Management. Jest to jedna z metod zarządzania przedsiębiorstwem, w szczególności produkcją.

Lean manufacturing – jak przyspieszyć procesy i poprawić ich wydajność w firmie?

Metoda ta polega na tym, by w procesie fabrykacji skupić się na wykluczeniu obszarów, gdzie następuje marnowanie zasobów zakładu. Z kolei kierownicy którzy lubią matematykę, do usprawnienia procesów produkcji mogą spożytkować sposoby matematyczne wyrażone w metodzie Six Sigma, (tzn. dzięki analizie statystycznej w procesie technologicznym można dopuścić co najwyżej sześć odchyleń od przewidzianego standardu). Metoda ta składa się z wielu poziomów wtajemniczenia – ostatnim poziomem jest szkolenie six sigma. Jest ono jest przeznaczone dla przywódców zespołu.