Tagged: Zespół

Zespół

W jaki sposób zaaranżować event

Event to narzędzie marketingowe pozyskujące coraz to większą rzeszę zwolenników. Przedsiębiorstwa, które urządzają profesjonalne wydarzenia tego typu znają wartość bezpośredniego dojścia do swego otoczenia biznesowego, które możliwe jest dzięki organizowaniu tych przedsięwzięć. Event może spełniać rozliczne funkcje i być środkiem do osiągania różnorodnych celów biznesowych a także wizerunkowych, poczynając od budowania bezpośrednich relacji z otoczeniem, przez wspieranie korzystnego wizerunku firmy, natomiast na realizacji celów prosprzedażowych kończąc.

Czemu należy brać udział w szkoleniach? Co dzięki temu osiągniemy? Które szkolenia korzystnie wybierać?

Szkolić się powinniśmy przez całe życie. Nigdy nie jesteśmy w stanie przyznać, iż w konkretnym momencie już jest zbyt późno, że nie warto tego robić, bo szkoda czasu, pieniędzy i w ogóle nie ma to nawet małego sensu. Wiadomo, że to niezbyt owocne myślenie, a co więcej jest w stanie być szkodliwe. Kiedy bowiem weźmiemy sobie to do serca i rzeczywiście zaniechamy dalszego rozwoju, to być może taki stan będzie już dla nas zwyczajny. Tymczasem istnieje tak wiele wyjątkowych szkoleń, jak na przykład szkolenia tpm, 6 Sigma czy lean management.

Prowadzenie biznesu – skorzystaj z oferty szkoleń

Osoba dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem stoi zazwyczaj przed sporym wyzwaniem. Ilość rozlicznych szkoleń poświeconych tematyce finansowej jest bowiem naprawdę ogromna jak również wciąż rośnie. Nieocenione może okazać się zastosowanie koncepcji Lean Management. Jest to jedna z metod zarządzania przedsiębiorstwem, w szczególności produkcją.

Lean manufacturing – jak przyspieszyć procesy i poprawić ich wydajność w firmie?

Metoda ta polega na tym, by w procesie fabrykacji skupić się na wykluczeniu obszarów, gdzie następuje marnowanie zasobów zakładu. Z kolei kierownicy którzy lubią matematykę, do usprawnienia procesów produkcji mogą spożytkować sposoby matematyczne wyrażone w metodzie Six Sigma, (tzn. dzięki analizie statystycznej w procesie technologicznym można dopuścić co najwyżej sześć odchyleń od przewidzianego standardu). Metoda ta składa się z wielu poziomów wtajemniczenia – ostatnim poziomem jest szkolenie six sigma. Jest ono jest przeznaczone dla przywódców zespołu.