• Bez kategorii

Krótkie wspomnienie do czasów gdy byliśmy niemowlętami

Każdy z nas kiedyś był mały i mamy z dzieciństwem związane rozmaite wspomnienia. Nie nie posiadam maszyny do podróżowania w czasie niestety, jednakże pewnego dnia podczas całkiem niewinnych zwykłych zakupów na stoisku z odzieżą…

Miękka i przewiewna bawełna body Green Baby zapewnia komfort maluchowi

Autor: Zielone Dzieci
Źródło: Zielone Dzieci

Normalnym jest, że maluchy ogromnie szybko wyrastają z ubranek. Ubraniowe sprawunki nie są rzadkością. A to dzieciak rozedrze do granic możliwości swe własne dziecięce skarpetki czy też rajstopy dziecięce, albo już wszystko za skromne (rajtuzy dziewczęce).

Jeżeli opisywana sprawa jest dla Ciebie pomocna, sprawdź ponadto więcej szczegółów obozy wędrowne Tatry tu – te wiadomości także nie powinny pozostać niezauważone.

W tejże właśnie sytuacji pomagałem znajomej mamie podczas wyboru szlafroków dziecięcych dla jej dwójki urwisków. Powróciło do mnie nagle dawno minione dzieciństwo. Wrócił do mnie nie mam pojęcia dlaczego obraz z czasów gdy byłem 6 latkiem – postać małego gumowego nurka z z butlami na plecach a kolorze czerwonym. Przyznaję, iż uczyłem milutko na duszy. Co najbardziej niesamowite, poczułem zapach mydełka w obecnych czasach już nie dostępnego na rynku!

Tak oto przypominałem sobie dawno minione czasy, podziwiając najmodniejszą kolekcję szlafroków dziecięcych z obrazkami słynnych obecnie filmów animowanych dla dzieci (szlafroki dziecięce). Kolejny przystanek – dział ubrań sportowych. Jak powszechnie jest wiadomo, maluchy muszą sporo się ruszać w dowolny sposób ponieważ sport to zdrowie a jedną z najprzyjemniejszych dyscyplin jest pływanie. Konieczne zatem jest kupno strojów kąpielowych dziecięcych. Teraz tylko powrót aby zaopatrzyć się w rajstopy dziecięce (więc koszmarny sen prawie każdego małego człowieka) i to jest to wspomnienie, które jest właśnie jednym z tych mniej miłych …

Możesz również polubić…