Nowe sprzęty do pokoju dziecka spowodują, że nasze dziecko poczuje się jak w wymarzonym świecie

Jeszcze 20 lat temu, żadnemu z nas nie śniło się nawet, że w przyszłości pomieszczenie malucha będzie można umeblować w dowolnie wskazane meble. Kiedyś meblościanka z płyty paździerzowej z frontami polakierowanymi na wysoki połysk była miernikiem luksusu. Ten niby luksus tak w rzeczywistości był sporym bublem, który podobno w określonym świetle, uosabiał umeblowanie.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Gałki przy frontach odpadały, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwi się wykrzywiały, a to co powinno się wysuwać w ogóle się nie wysuwało. A co najciekawsze, takie same meblarskie kicze spotykało się w prawie co drugim polskim domu.

Obecnie projektuje się meble, które dorastają wraz z dzieckiem. Meble, dzięki którym można kształtować ich wizerunek, zabarwienie i zestawienia w zależności od humoru, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Zapraszają do konstruowania różnorodnych przestrzeni, przepełnionych skrytkami i pełnych zakamarków. Nakłaniają do tworzenia, eksperymentowania, majsterkowania i szukania niepewnych rozwiązań. Opiekunowie mogą dopasować meble do hobby, temperamentu i pasji dziecka.

Koniecznie zobacz tekst na stronie (https://www.korepetycjezinformatyki.pl/dlaczego-warto-uczyc-sie-informatyki/), w którym także znajdziesz informacje mówiące o podnoszonej na tej stronie sprawie. Na pewno jest tam coś ciekawego dla Ciebie.

Dzięki niepowtarzalnym projektom, meble do pokoju dziecka, zmienią go w bardzo intymne miejsce

Dzieci posiadają niebywałą wyobraźnię, kochają bajkowe opowieści i nieziemskie historie w związku z czym bardzo lubią bawić się w różnobarwnych pokojach, w których odczuwają, że są nadzwyczajne, jak bohaterowie uwielbianych opowieści – . Sprzęty do pokoju dziecka, mogą przeistoczyć się w statek morskich rozbójników, który pozornie popłynie w rejs dookoła świata. Sprzęty, które mogą być stworzone dla młodego technika, pozwolą mu realizować jego zainteresowania.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Umeblowanie dla sportowca stworzy fantastyczny nastrój dla kibica piłki nożnej. Pomieszczenie dla chłopca można stworzyć także w konwencji morskich podróży, Formuły 1. Tymczasem pomieszczenie dla dziewczynki, można przemienić w bajkową komnatę – fantastyczne miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.

You may also like...