Co na drutach możesz zrobić dla maluchów?

Wielorakie wyroby na drutach mogą być idealnym uzupełnieniem garderoby dla Waszych dzieciaków. Dzierganie dla dzieci zarówno ubranek jak również zabawek ma kilka zalet.
Przede wszystkim sweterki dla dzieci robione na drutach zrobisz z pewnością prędzej aniżeli dla dorosłego, a więc efekt będzie szybszy.

kamizelki dla niemowlaków

Autor: Haylee Sherwood

Dzieci dosyć szybko wyrastają z ubrań stąd możesz parokrotnie wykorzystać tę samą strzyżę, prując jedno ubranko i wykonując drugie ( dla dziecka robiony na drutach). Można wełny łączyć, bowiem ubrania dla dzieci mogą być kolorowe, tak więc częstokroć możesz skonstruować śliczne robótki z pozostałości. Dzianina tworzona da drutach przydaje się już dla najmłodszych dzieci.
Dzieci mogą nosić wełniane czapeczki, skarpetki, buty, rozpinane sweterki lub kamizeleczki ( na na stronie ). Takowa kamizelka kamizelki jeździeckie niemowlęca powstaje nadzwyczaj prędko. Możemy je ekstra upiększyć, przykładowo wyszywankami czy jeśli potrafisz wrobić jakikolwiek obrazek. Na drutach można również zrobić ubranka dla małych dzieci na specjalne okazje, dla przykładu chrzciny czy wesele. Bardzo ładnie prezentują się białe czapeczki lub sweterki, które możesz przyodziać dziecku na chrzest. Ciekawym pomysłem będą również ażurowe sukienki dla panienek. Dla panienek oprócz seterków możesz polecić pelerynki jak też bolerka. Chłopcy mogą nosić kamizeli jak też seterki rozpinane bądź wkładane przez głowę. Dla maluchów zimą przydatne są cieplutkie wełniane czapeczki, rękawiczki jak też szaliki.

Nawet dla starszych dziewczynek można przygotować efektowny sweter – wykorzystując atrakcyjny krój, ciekawą kolorystykę albo splot, na przykład narzutkę ażurową.