• Bez kategorii

Wyprawka dla niemowlaczka – o czym należy pamiętać, by podarować swojemu szkrabowi wszystko, co najlepsze

Niedługo przyjdzie na świat wasza pociecha? To wspaniała wiadomość. Zapewne poczyniliście już pierwsze przygotowania oraz rozpoczniecie aranżować pokój dla maluszka. Musicie również przygotować wyprawkę, aby noworodkowi niczego nie zabrakło w pierwszych dniach jego życia, choć najistotniejsza jest oczywiście obecność rodziców.

Jednakże dobrze zrobiona wyprawka niewątpliwie pomoże wam właściwie zająć się maluszkiem i nie będziecie musieli biec do sklepu, gdyż zapomnieliście o przewijaku czy tetrowych pieluchach. Co wobec tego musi znaleźć się na liście?

dzieci podczas zabawy

Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim są to ciuszki. Wiele rodziców decyduje się na markowe ubranka dla dzieci (zobacz więcej), ponieważ chcą, aby już od najmłodszych lat ich pociecha miała eleganckie wdzianka. Wiadomo, że ciuszki znanych producentów zrobione są z dobrej jakości materiałów, więc niekoniecznie jest to jedynie fanaberia. Jeżeli nie możemy sobie na nie pozwolić, nie przejmujmy się. Ciuszki nie muszą być drogie, istotne, by były odpowiednie dla naszego maluszka.

Patrz na naturalne, delikatne tkaniny, brak niepotrzebnych guzików oraz suwaków, a także łatwość zakładania oraz zdejmowania ciuszków z dziecka. W szczególności, kiedy to twoja pierwsza pociecha oraz nie masz doświadczenia w ubieraniu takich maluszków. Drugim elementem są kocyki dla niemowląt, gdyż brzdąc nie może marznąć.

Interesujący tekst? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu też informacja z serwisu (https://www.audika.pl/dlaczego-audika), który dla Ciebie opracowaliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Co więcej, w wyprawce muszą się rzecz jasna

noworodek

Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com

znaleźć pieluszki i kosmetyki wykorzystywane do pielęgnowania niemowlęcia, w tym różnego rodzaju oliwki, szampony, pudry, mydła i kremy na odparzenia. Rodzice muszą też pomyśleć nad akcesoriami do karmienia. Świetnie sprawdza się podgrzewacz do buteleczek, który upraszcza życie oraz umożliwia szybciej wrócić do łóżka, kiedy maluszek zgłodnieje w nocy. Na liście należy także umieścić buteleczki do karmienia, smoczek oraz poduszkę do karmienia piersią, jakiej zalety z pewnością ekspresowo docenimy.

Jeżeli wpiszesz na listę wszystkie wyżej wskazane produkty, twojemu maluchowi niczego nie braknie. Nie zapominaj, by kupować dobrej jakości artykuły oraz ubrania z przyjemnych, delikatnych tkanin, gdyż skóra noworodka jest bardzo wrażliwa oraz nic nie powinno jej podrażniać.

Możesz również polubić…