• Bez kategorii

Darmowe rozliczenie PIT przez sieć – przeczytaj więcej w tym temacie.

Aplikacje PIT są ogólnodostępne, natomiast korzystać może z nich każdy. Na portalach podatniczych odnajdziemy wiele rekomendowanych, bezpiecznych oraz bezproblemowych w obsłudze programów PIT, które posłużą nam do rozliczenia PIT przez Internet.

Niektóre aplikacje, przykładowo te, służące do obliczania PIT-36 lub PIT-36L są płatne, jednakże jeżeli rozliczasz się na deklaracji PIT-37, najprawdopodobniej bez kłopotu odnajdziesz darmowy program pit 2017 zobacz więcej tutaj. Darmowe programy PIT w żadnym razie nie są gorsze od programów płatnych. Aplikacje płatne posiadają często w wyższym stopniu zaawansowane użycia oraz przeznaczone są do rozliczeń dla przedsiębiorstw czy jednostek pracujących za granicą, natomiast programy darmowe kierowane są do owych podatników, którzy rozliczają w większości wypadków wypełniany PIT-37. Na PIT-37 wykazujemy bowiem takie dochody, jak emerytura, świadczenia przedemerytalne, działalność realizowana samodzielnie, prawa autorskie, świadczenia z FP bądź z GFŚP.
wykres

Autor: eGospodarka.pl
Źródło: eGospodarka.pl
Bezpłatny program do rozliczania pit jest nieskomplikowany w obsłudze, skutkiem tego rozliczenie PIT przez sieć nie sprawi nam żadnych komplikacji. Są również pewne – mają najlepszej próby certyfikaty zabezpieczające koniecznie sprawdź na stronie więcej informacji znajdziesz na .

Bardzo nam miło, że poświęciłeś swój czas, żeby przejrzeć ten wpis. Jeśli czujesz chęć na inne, to kliknij link mapowanie procesów i przenieś się do kolejnej witryny.

Ich celem będzie dokładne zabezpieczenie naszych danych osobowych a także fiskalnych przed nieupoważnionymi osobami. Rozliczając się przez Internet, mamy więc pewność, iż nasz PIT pewnie dotrze do konkretnego urzędu skarbowego.

Program, po wysłaniu zeznania skarbowego, wygeneruje UPO, a więc Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Dowód tenże jest urzędowym potwierdzeniem uzyskania PIT-u w urzędzie fiskalnym.

Możesz również polubić…