• Bez kategorii

Podarek wspaniały dla każdego malucha

Każde dziecko lubi zabawki. Jest to dla nich nie tylko rodzaj zwyczajnej rozrywki, ale też poznawanie istotnych ról życiowych, tym samym rodzice muszą pozwalać maluchom na beztroskie chwile. Oczywiście, konieczne jest odpowiedzialne poszukiwanie zabawek, które się kupuje. Co najważniejsze, muszą być bezpieczne. Powinny mieć wszystkie ważne atesty, gdyż tylko wówczas ma się gwarancję, że zabawka będzie w rzeczywistości dobrą inwestycją.

Furby

Autor: S. J. Pyrotechnic
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowany wybór powoduje, że każdy rodzic na pewno znajdzie coś dla własnego dziecka. Ostatnim krzykiem mody jest furby, zabawka interaktywna. Ma dosyć ciekawy design, który zainteresuje każde dziecko. Ponadto, wymaga stałej uwagi oraz opieki. Zabawkę trzeba karmić, a ona rewanżuje się zadowoleniem. Jest to znakomita szkoła zielona szkoła mazury życia oraz przygotowanie dziecka do posiadania prawdziwego zwierzęcia. Furby to zabawka odpowiednia zazwyczaj dla nieco starszych dzieci, które będą w stanie stosownie wykorzystać jej możliwości. Jest łatwo dostępna, a jej cena nie jest wysoka, dlatego to doskonała alternatywa dla każdego rodzica, który pragnie nauczyć swoje dziecko odpowiedzialności i dbałości o innych.

białe Furby

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawka jest przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Dostępne są różne kolory, wobec tego maluch może wybrać swój ulubiony. Prezent w postaci tego pluszaka sprawdzi się na urodziny lub w czasie innej okazji. Przykładowo, jeżeli pociecha bardzo chce mieć psa bądź kota, ale rodzice obawiają się, że nie będzie w stanie się nim odpowiednio opiekować lub nie jest jeszcze dość duże, aby zrozumieć wymagania zwierzęcia, furby stanowi idealne doświadczenie. Na bazie tego, jak dziecko obchodzi się z tą zabawką, która reaguje jak prawdziwe stworzenie i potrzebuje takiej samej opieki, rodzice są w stanie ocenić, czy ich pociecha naprawdę jest gotowa, aby mieć również prawdziwe zwierzę.

Co więcej, zabawka jest absolutnie bezpieczna, spełnia wszystkie normy, tym samym można ją podarować dziecku bez żadnych obaw. Dzięki wzajemnym interakcjom, furby doskonale działa na dziecięcy rozwój, może zastępować brak innych maluchów w bliskim sąsiedztwie. Pluszak bowiem jest bardzo nowoczesną konstrukcją, która z powodzeniem może naśladować prawdziwe zwierze. Na pewno szybko stanie się dla dziecka przyjacielem – zobacz też inne zabawki.

Możesz również polubić…