• Bez kategorii

Jak skompletować wyprawkę dla szkraba?

Kupno wyprawki dla brzdąca jest to jedno z pierwszych wyzwań, jakie stoi przed młodymi rodzicami. Siłą rzeczy nie znają się oni na dziecinnych rzeczach, a każdy, kogo pytają o radę poleca im coś innego.
Mym sądem odpowiedniej jest posiadać na początku zbyt mało rzeczy oraz później coś dokupić (czy otrzymać w prezencie) niż kupić wszystko, co wciska sprzedawca w sklepie i potem frapować się, do czego miało to posłużyć i jak to się stało, iż przez pierwszy rok do niczego nie było pomocne.

twarz

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Ubranka dla niemowląt. Szkół jest mnóstwo, i prawdopodobnie każda matka posiada inną teorię na ten temat, w związku, z czym napiszę wam, które ubranka nabyłam dla moich dzieci na pierwsze 3 miesiące ich życia. Body najlepiej zakupić zapinane z przodu, a nie wkładane przez głowę, bo na początku z trudem będzie to przekładanie szło. Pajacyki, czyli śpiochy z długimi rękawkami, również posiadałam w okrojonej ilości. Część z nich była trochę grubsza, część zwykła bawełniana. Kupując ubranka dla niemowląt trzeba pamiętać, że po pierwsze bobasy nie lubią ani odzień, ani być odziewanym, zatem musimy wybierać miękkie, wygodne, łatwe do założenia ciuszki.

Ten artykuł jest niesamowicie interesujący, czyż nie? Jeżeli także Twoje zdanie jest zbliżone, to na pewno pomocne notatki (http://www.okulus.pl/) będą dla Ciebie potrzebne.

Po drugie maluchy strasznie szybko rosną, dlatego kupowanie dużej ilości odzień w małych rozmiarach prowadzi do tego, że większości z nich wasz potomek nigdy nie włoży. Po trzecie dostaniecie bezmiar ubranek w prezencie, więc sami możecie ograniczyć się do kupna ilości minimalnej.

Zakupy w hipermarkecie

Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com
Karmienie to grubsza kwestia, dlatego że w sumie nigdy tak do końca nie wiadomo, w jaki sposób ono będzie wyglądało. Najłatwiej mają prawdopodobnie te mamy, które wiedzą, że nie będą karmiły berbecia naturalnie.

W takim wypadku w obowiązkowym wyposażeniu będzie flaszka do karmienia. Najlepiej od razu kupić 2 sztuki, istotne aby smoczek do butelki miał mały przepływ, butelka miała niewielką pojemność a także ażeby można ją było bez trudu czyścić.

Możesz również polubić…