Jak urządzić współczesne biuro tak by skupić się na specjalizacji danej firmy, charakterze właścicieli oraz profilu jaki firma przedstawia?

Coraz więcej firm powierza znawcom w dziedzinie architektury wnętrz zaprojektowanie swojego lokum tak by biuro i firma miały swój charakter. Nieraz już pracodawca całkiem zmienia przekonanie na temat wpływu otoczenia na samopoczucie pracownika. Okazuje się, że wydajny pracownik to przede wszystkim szczęśliwy pracownik. Obecnie stawia się na niepowtarzalne wnętrza i ciekawe rozwiązania, które mają umilić czas spędzany w pracy.

w sali konferencyjnej

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Biuro winno być wizytówką firmy. Urządzając współczesne biuro należy skupić się na specjalizacji danej firmy, charakterze pracujących oraz profilu jaki firma przedstawia. Dziś możemy z pewnością ukształtować biuro, które będzie połączone z designem, indywidualizmem i ekstrawagancją.

Przeglądnij naszą witrynę. Możesz przejrzeć na niej następne zajmujące posty. Zatem kliknij, aby zobaczyć więcej (https://abk.pl/kalendarz-szkolen/) wiadomości na ten temat.

Biuro winno robić przede wszystkim dobre wrażenie na osobach odwiedzających je. Dzięki dobrej aranżacji lokalu, odzwierciedlającej charakter biznesu, klienci z większą chęcią zaufają i skorzystają z waszych usług (pewnie okaże się przydatne: wizytowniki w biurze). W nowoczesnym biurze ważni są ludzie którzy tam pracują. Inaczej umeblujemy pomieszczenia dla osób pracujących w branży artystycznej, grafików, projektantów, a odmiennie dla księgowych czy prawników. Istotne jest, by osoby pracujące tam, mogły utożsamiać się z miejscem pracy. Przestrzeń powinna pobudzać pozytywnie do postępowania. Jasne przestrzenie z silnymi akcentami kolorystycznymi wprowadzają współczesny charakter i design. Urządzając biuro, należy pamiętać o tym, co ma sobą przedstawiać. Co innego jest potrzebne u kosmetyczki a co innego w gabinecie lekarskim – . Dobrze zaprojektowane biuro i firma to znakomita wizytówka.

Na przykład lokal z akcentem francuskiego glamour to rozwiązanie na nowoczesne biuro. Dominują tutaj monochromatyczne kolory: biały, czarny i szary. Odrobina energetycznej czerwieni dodaje całości designerskiego akcentu. Jedna ze ścian może zostać ozdobiona strukturą naśladującą beton. Na jej tle możemy postawić nietypowe biurko o lśniąco białym blacie. Do tego obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiadujący z czarną ścianą pomalowaną farbą tablicową. Białe meble dyskretnie wtopią się w tę wysmakowaną scenografię, którą podkreśla sceniczne oświetlenie.Następną propozycją może być podobnie nowoczesne i designerskie biuro ale pachnące surową Skandynawią. Styl dopasowany do pomalowanej na biało dębowej podłogi.

Do tego oryginalne, piękne schuttersy, kamienna ściana także w bieli. Jedna ściana może być ozdobiona mocnymi, graficznymi czarno-białymi pasami, wślizgującymi się na podłogę. Starczy jeden soczysty limonkowy akcent np. na starych drzwiach. Resztę stanowić będą wyszukane dodatki: lampy, oryginalna biała sofa i praktyczny w tym wnętrzu telewizor. Jako silny akcent, możemy jedną ścianę zamalować na czarno farbą tablicową. Dodatkowa warstwa farby magnetycznej stworzy nam powierzchnię, po której można pisać nie tylko kredą, lecz też przyczepiać magnesem kartki. Można wydzielić też kącik wypoczynkowy. Dwa wygodne fotele w kolorze kamiennego beżu oraz oryginalny regał. Wiele osób mówi, że minimalizm i prostota daje poczucie nowoczesności.

You may also like...