• Bez kategorii

Ostatnimi czasy gry planszowe robią prawdziwą furorę, przetestuj Scrabble oraz Osadników z Catanu

Kilkanaście lat temu wszystkie dzieciaki czy to w miasteczku czy na wsi spędzały swój wolny czas razem. W większości wypadków spotykali się w umówionym miejscu i do nocy wymyślali najróżniejsze rozrywki. Niestety czasy się odmieniły i chwilowo dzieci najchętniej spędzają wolny czas przed laptopem.

piers, scrable, gra planszowa

Autor: Jamie McCaffrey
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wynika z tego rzecz jasna nic dobrego, zatem musimy zachęcić nasze dzieci, by inaczej spędzały swój wolny czas. W ostatnim czasie do mody po raz kolejny powracają gry planszowe. Nie grają w nie tylko dzieciaki, zdecydowanie więcej pełnoletnich osób stawia na zakup rozmaitych gier, tak aby nie spędzać każdego wieczora przed telewizorem.

Pamiętaj, że jesteśmy tam (http://www.mammamed.pl/wizyty-po-porodzie.html). Czekamy na Ciebie z nowymi postami, które są bardzo ciekawe. Myślimy, że zachęcimy Cię do kliknięcia w poniższy link.

Jeśli fascynuje nas gra na surowe, zimowe wieczory to bez wątpienia Scrabble będą cudownym zakupem.

Z pewnością każdy słyszał o tej grzej, w które chodzi w szczególności o to, aby złożyć jak największą ilość słów z wylosowanych liter.

Pamiętaj, że jesteśmy na stronie (http://www.klubtanca.pl/pokazy-tanca/). Czekamy na Ciebie z następnymi wpisami, które są niebywale zajmujące. Myślimy, że zachęcimy Cię do wejścia w poniższy link.

Grę wygrywa gracz, jaki zdobędzie największą ilość punktów w momencie, kiedy to ostatnia płytka zostanie wylosowana. Dla liczby graczy od 3 do 4 promowana jest gra Osadnicy z Catanu, w jakiej chodzi o to, tak aby zostać władcą Catanu. Każdy gracz będzie pragnął zdobyć jak największą ilość terenów, jednakże po pewnym czasie zacznie każdej rzeczy brakować w miasteczku. Grę wygra gracz, jaki zyska najwięcej ziemi, surowców , a także potęgę. Więcej na temat planszówek: ceneo

Jeśli zwykle spędzamy czas wolny w dużym gronie to musimy zwrócić atencję na gry towarzyskie. Z pewnością najpopularniejsza dziś jest Tabu gra, w jakiej chodzi o to, by zaprezentować dane słowo nie używając paru słów zasadniczych. Na ogół gra wywołuje wiele śmiechu pośród wszelkich uczestników zabawy.

gra planszowa

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Druga gra promowana na spotkania towarzyskie to gra Ego, która egzaminuje to jak dobrze znamy swoich przyjaciół. Żetonem uwidoczniamy poprawną odpowiedź, a następnie nasi przyjaciele będą próbować zgadnąć, która odpowiedź jest nasza. Musisz pamiętać o tym, iż po zakupie pierwszej planszówka będziesz chciał zakupić dla siebie następną- tabu gra w serwisie ceneo. Możesz mieć gwarancję, że gry planszowe to rewelacyjny sposób na spędzanie czasu z pociechami. Pocznijcie od zakupu najłatwiejszych gier, żeby cały czas móc poszerzać własną kolekcję.

You may also like...