Kiedyś jedyne czym mogły bawić się maluchy, to zabawki zrobione osobiście przez mamę – obecnie możemy podarować dziecku cudowny świat kolorów i dźwięków

Dawno temu dzieci nie posiadały tak dużych możliwości rozwoju jak dziś. Posiadały zaledwie jedną szmacianą lalkę albo metalowe autko i na tym kończył się ich świat.

Dziś, dzięki światowej integracji, możemy kupić szkrabowi zabawki z całego świata.

Czy masz chęć przeglądnąć na nowej stronie nasz aktualny materiał (https://florydabankietowa.pl/sylwester-sala-na-sylwestra)? Sądzimy, że tak. W takim razie zapraszamy do lektury.

Nie powinniśmy jednak przesadzać w ilości prezentów. Korzystniej jest dać mniej, a mądrze.

furby

Autor: Fly My Butterfly
Małe dzieci uwielbiają tworzyć różne przedmioty, które są obrazem tego, co podpowiada im umysł. Do tworzenia rewelacyjnie nadaje się ciastolina spółki Play-Doh (play-doh). Różne barwy dadzą możliwość dziecku stworzyć swój prywatny i czarodziejski świat. Firma Play-Doh sprzedaje zabawki zupełnie bezpieczne dla zdrowia dziecka, co gwarantują wszelkie posiadane atesty.
Cudowny świat (Furbiego) też zaczaruje każde dziecko. Ta mądra zabawka nuci, tańczy i nawet wypowiada zdania w obcych językach. Dziecko może ją tulić i chodzić z nią na spacery. Furby zostanie szybko pupilem całej naszej rodziny. Barwa zabawki będzie uzależniona od gustu naszego dziecka. Odcienie zabawki są tak fantazyjne, że od wielości wariantów świat zawiruje nam przed oczyma.
Nie zapominajmy, aby kupować dla swojego dziecka tylko wartościowe zabawki, które będą poszerzać jego horyzonty i pozwolą mu się prawidłowo rozwijać.

Sprawdzajmy czy konkretna zabawka ma unijne certyfikaty bezpieczeństwa i czy jest dostosowana do wieku naszej pociechy. bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój są najważniejsze.