Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka – nader ważne „akcesoria“, w które powinna zainwestować każda młoda mama

Wkrótce zostaniesz mamą? Ciąża to bezsprzecznie czas radosnego oczekiwania, ale i wzmożonych przygotowań.

SPA

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Piłkarz

Autor: Phil Warren
Źródło: http://www.flickr.com
Wszak powitanie nowego członka rodziny to ogromna rewolucja w życiu każdej pary.
O czym należy pamiętać, zanim maleństwo przyjdzie na świat? Ubranka, butelki pieluszki, smoczki, kosmetyki do pielęgnacji – lista sprawunków jest nadzwyczaj długa. Ale musi się na niej znaleźć jeszcze jedna ważna rzecz jeszcze jedna ważna rzecz, czyli poduszka do karmienia-przenieś się tu. Jest to wielce pomocny ‭„przyrząd“, zaprojektowany dla komfortu świeżo upieczonej mamy jak również samego maluszka. Pozwala on bowiem znacznie odciążyć kręgosłup karmiącej, a bobasowi oszczędzić przykrych kolek bądź infekcji. Ponadto poduszka do karmienia – dzięki swej formie i barwie – może pobudzać wyobraźnię małego człowieka już na wczesnym etapie życia.
‭Dobrze byłoby zaopatrzyć się także w kojec dla dziecka-kontynuuj.

Dochodzisz do wniosku, że taki tekst jest pomocny? Jeśli tak, to zobacz poza tym ten ważny tekst – on również przykuje Twoją uwagę.

Dzięki temu malec zyska bezpieczną przestrzeń do zabawy oraz rozwijania swojej samodzielności, a rodzic – odrobinę „wolności“, którą będzie mógł spożytkować choćby na wykonanie kilku ważnych telefonów czy umycie naczyń po obiedzie. Kojec dla dziecka można łatwo złożyć oraz zabrać ze sobą przykładowo na urlop. Jego czyszczenie również nie sprawia większych trudności.

Z całą pewnością każda świeżo upieczona mama powinna nabyć poduszkę do karmienia jak również kojec dla dziecka. Owa inwestycja się po prostu opłaca!

Możesz również polubić…