Dla większości dzieciaków piaskownica w ogrodzie i zabawki do piachu Tomy to spełnienie najskrytszych marzeń

Zbliża się lato, a co za tym idzie coraz więcej dzieciaczków spędza wolny czas na polu. Dla maluszków prawdziwa frajdą są rozmaite place zabaw, miejsca w jakich swobodnie można biegać oraz takie, gdzie da się spotkać kumpli z przedszkola. Rodzice winni często wychodzić z dziećmi na przechadzkę, żeby się przewietrzyły i nawdychały świeżego powietrza.

Zabawki dla dzieci

Autor: Hazwan Norizan
Najważniejszym punktem każdego placu zabaw jest ogromna piaskownica, w której dzieciaki stawiają babki z piasku, ogromne zamki oraz produkują wymyślone dania. Często właśnie tam nasze pociechy spotykają się z kolegami i koleżankami ze szkoły w trakcie wakacji. Maluchom trudno wytrzymać bez towarzystwa nawet przez jeden dzień, w związku z tym o ile mają okazję to nie należy im tego zabraniać – sklep Kraina Zabawy.

Co z tego, że po zabawie w piachu będą całe brudne? Przynajmniej będziemy mieć pewność tego, iż milusiński spędził ciekawy dzień. Jeżeli mieszkamy w domu, trzeba zastanowić się czy piaskownica nie pomieściłaby się na naszej działce. Moglibyśmy wtedy wykonywać swoje obowiązki, a pociecha spędzała czas tak jak lubi. Naturalnie nie można zapomnieć, że trzeba kupić maleństwu zabawki do piasku, ponieważ jeśli zaniesiemy te, którymi bawi się w domu to natychmiast się zepsują. Godnymi polecenia są zabawki Tomy, jest to zestaw dwóch samochodów, które jeżdżą po piasku i nie niszczą się. Z pewnością potrzebne będą też takie podstawowe akcesoria jak łopatka, grabki, foremki i wiadro – więcej tutaj.

Zabawki

Autor: regan76
Każdą z tych rzeczy trzeba też zabrać ze sobą na urlop nad morze, gdyż tam nasze maleństwo będzie miało nieograniczone pole do zabawy. Będzie to najlepsza i najogromniejsza piaskownica jaką można sobie wyobrazić. My będziemy mogli się zrelaksować, a nasz brzdąc będzie uradowany, że ma tyle przestrzeni na stawiane zamków oraz babek.interesujący wpis (sprawdź tutaj)W ogródku zazwyczaj mamy jedynie metr kwadratowy, aby wybudować piaskownicę, a tutaj jest kilkadziesiąt.

Gdy nie mam pomysłu na upominek imieninowy, na Dzień Dziecka lub jakiekolwiek inne święto dla naszego bobasa, można pomyśleć czy zabawki Tomy nie byłyby spełnieniem marzeń. Każde dziecko lubi zabawy w piasku i tworzenie różnych, często dla nas niezrozumiałych rzeczy. Powinno się to jednak zaakceptować i weselić się, bowiem rozwija to wyobraźnie lepiej niż większą część baśni i filmów.