Zalety reklamy na telebimach

Wszyscy obecnie świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór odbiorców jest istotny. Ale aby reklama spełniała swe zadanie powinna być widoczna. Dlatego właśnie pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miejscowościach, ma przyciągać uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też powinna być odpowiednio duża i ciekawa, czy to ze względu na kolorystykę czy treść. Najważniejsze, aby była widoczna i co najważniejsze – zapamiętana. Z tego względu najpopularniejszą formą reklamy stają się ekrany wizyjne, których matryca składa się z diod LED.

Reklama na telebimie:* jest dobrze widoczna o każdej porze, niezależnie od warunków pogodowych,* dociera do szerokiego kręgu odbiorców szacuje się, iż telebim dociera do prawie 90% odbiorców)* stwarza większe możliwości niż tradycyjne billboardy czy plakaty,* nie tylko szybko trafia do przyszłych klientów, ale także koszty jej prezentacji są o wiele niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by ekrany były umieszczone w wyselekcjonowanych miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby osób zmotoryzowanych i pieszych. W Poznaniu takim miejscem jest np.

Nie ociągaj się – jeżeli przypadł Ci do gustu ten artykuł, to kompleksowy wpis (https://www.all-secure.pl/) możesz również przeczytać pod poniższym linkiem. Informacje opracowaliśmy dla Ciebie z chęcią.

telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo cieszących się popularnością poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco oraz bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum budowlanego czy sklepu Polskie Meble – .

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu.

Czy potrzebujesz kolejnych i zajmujących artykułów na podany tu temat? Służymy pomocą – naciśnij i sprawdź (http://www.wonia.pl/) tu rzetelne wątki.

Plusem jest również bezpośrednie położenie takich obiektów jak dworzec PKP razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Kampanie z zastosowaniem telebimów wykazują wielką skuteczność, dlatego ożywmy swą reklamę!

You may also like...