W Polsce jest mnóstwo pozostałości po transformacji ustrojowej

Rzeszów posiada w swojej ofercie wyśmienite zaplecze noclegowo-żywieniowe i szkoleniowe. Szkolenia w Rzeszowie przeprowadzane są niemal każdego dnia. A po szkoleniu można podziwiać magię tego cudownego miasta. Stolica Podkarpacia to do niedawna miasto brudnych kamienic, bezrobocia i kontrowersyjnych pomników. Od niedawna, z brzydkiego kaczątka wśród krajowych miast wojewódzkich, przekształcił się w jedno z najbardziej rozwijających się miast w Polsce.

konferencja

Autor: ITU Pictures

Unowocześniony przemysł, wysoki luksus życia, jedne z najwyższych średnich zarobków w kraju, a także coraz energiczniej rozwijający się ośrodek turystyczny. Podróżni zaglądają tu coraz liczniej. Sposobów na złagodzenie skutków transformacji było sporo. Jedne z nich to SSE, z wolnorynkowego punktu widzenia – całkiem cudaczny pomysł. Jest to dążenie do pogodzenia „wody z ogniem”, kapitalistycznego myślenia o gospodarce z bezpieczeństwem społecznym poprzedniej epoki.

hotel

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!

Oprócz świetnie rozwiniętej bazy gastronomiczno-hotelarskiej, włodarze miasta zadbały o atrakcyjne wypełnienie wolnego czasu – szlaki rowerowe, korty tenisowe, kręgielnie, pola golfowe. Częste wydarzenia kulturalno-sportowe na rynku czy hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu, ściągają ulubieńców dobrej rozrywki. Rzeszów jest zadbany, pełen dobrego klimatu, w niezwykły sposób scalający przeszłość i dostojeństwo zabytków, z nowoczesnością i żywiołowością tutejszej młodzieży – polecam hotel. Amatorzy zabytków z całą pewnością zatracą się podczas oglądania cudownego rynku, teraźniejszej wizytówki Rzeszowa, pięknie odnowionych kamienic, klimatycznej drewnianej studni. W otoczeniu biznesu liczy się nie tylko pomyślnie załatwiony interes, ale i doskonały wypoczynek, dlatego szkolenia w hotelach są nadzwyczaj oblegane w ostatnich latach.

Z tego też powodu podczas planowania konferencji trzeba nie tylko zobaczyć, jakie będzie mieć wyposażenie i co proponuje, ale również jakimi sposobami będą rozwiązywane techniczne problemy, które mogą się pojawić. Oczywiście jedną z podstawowych rzeczy, od której zaczyna się organizację firmowej konferencji, jest wybór odpowiedniej sali. W większych miejscowościach nie powinno być z tym problemów, w praktyce większość hoteli (np. hotel Bristol Rzeszów)posiada jakąś salę, żeby konferencję zorganizować, są także specjalne konferencyjne centra, specjalizujące w takiej działalności. Istotne jest, aby sala konferencyjna w Rzeszowie, którą zamierza się zarezerwować miała odpowiednią ilość miejsc – rzecz jasna musi zmieścić wszystkich gości, ale równocześnie nie może być za duża, bo niepotrzebnie zwiększy to koszty i sprawi, że nie będzie odpowiedniej atmosfery.

Okazuje się, że stanowczo dobrym pomysłem na spełnienie tego założenia jest trwała integracja naszego zespołu. Aby osiągnąć ten cel możemy posłużyć się organizacją konferencji, która będzie oczywiście obejmowała aspekty konkretne, jak i rekreacyjne. W tym celu jesteśmy zobowiązani obligatoryjnie odnaleźć odpowiednio umiejscowione sale konferencyjne, które zaproponują nam najwyższe standardy. Wybór atrakcyjnego miejsca jest tutaj istotny. Dużo nowych znajomości nawiązuje się właśnie po czasie obowiązkowych szkoleń, wobec tego walory wizualne wyłonionego przez nas miejsca powinny być wyjątkowo duże.

konferencja

Autor: ITU Pictures

Rzeszów rzecz jasna jest także bardzo interesującym miejscem turystycznym. Do interesujących budowli należy Zamek Lubomirskich, perła polskiego Baroku. Wart zobaczenia jest również klasztor Benedyktynów. Dla chętnych prelegentów sugeruję dyskoteki. Rzeszowska Strefa Ekonomiczna pretenduje do następczyni COP, zatem najogromniejszej inwestycji przemysłowej w II Rzeczypospolitej.